Srpen 2008

You guys havin' fun yet?

31. srpna 2008 v 18:28 | Leia |  Moje kecy a úvahy
Zdravím.
Hlásím se po několika dnech mimo město z domu, byli jsme u tety v Jeseníkách, řeknu vám, nechtěla bych bydlet na horách, zima, tma, civilizace veškerá žádná, a... a vůbec hrůza. A ještě jsem tam chytla odpornou rýmu, takže nemít kapky, tak se momentálně solidně dusím.
Co jsem se vrátila do Ostravy, (a čekala dvě hodiny na oběd, který jsem nakonec ani nesnědla, protože jsem kvůli té hloupé rýmě ani neměla hlad) jsem si konečně v klidu lehla, podívala se na film (Disturbia, docela dobrý, a mám ráda toho herce - Shia LaBeouf, i když si za boha nemůžu zapamatovat to jeho příjmení), vyhrabala myš z batohu od notebooku, prošla známé stránky, pustila si koncert, na který se dívám už asi po desáté, a věřte tomu nebo ne, přeskočila jsem celou půlhodinu s Eminemem, abych se mohla podívat na Snoop Dogga a Dr. Dreho. Taky bych k oběma podotkla nějaké věci, k Dremu, že jsem četla, že jeho syn byl před několika dny nalezen mrtvý. Osobně si myslím, že by měli to vraždění omezit. Když jsem na někoho na*** tak si ho seřvu, zanadávám, shodím ho, popřípadě zmlátím, ale proboha nebudu mu střílet kulku do zad. Zavedla bych oko za oko, zub za zub, aby se těm idiotům konečně rozstvítilo. Náboženství mě moc nebere, ale souhlasím s tím, že člověk nemá ničit to, co nestvořil, ať už to stvořil kdokoliv (nebo cokoliv). Já vím, jsem spravedlnost sama. Jenom mám tenhle smysl pro spravedlnost hrozně vyvinutý, byla bych asi dobrý polda. Ale nechci, děkuju.
K Snoop Doggovi poněkud veseleji, za osm dní jdu s bráchou na jeho koncert a totálně se nemůžu dočkat. (Totálně je moje oblíbené slovo poslední dobou. Totálně.) Asi si to (totálně) idealizuju, a navíc mám strach z davů, obzvláště těch, co jsou mimo, ale to se vyřeší až na místě, že ano. Navíc na co jiného tam mám bráchu. (Just kiddin', bro' XD)
Abych se taky vyjádřila k jistě hojně probíranému tématu poslední dobou, nástupu do školy (ježiši, tak hrozně mě mrzí že jsem poslední dva dny byla mimo internet a nemohla si přečíst ty tisíce :((( článků, že začíná škola, a to je co? No přece úpa hrůza!!!)
Ehm. Teď nastupuju na novou školu, (jako bych si toho během základky neužila dost, hmm) opouštím svůj dobře známý sportovní gympl a velkým skokem (plus třičtvrtěhodinovou cestou tramvají a autobusem) se ocitám ve velkém neznámu gymplu jazykového. Svým způsobem by se dalo říct, že se těším, doma už mě to lehce ubíjí velkou plastovou paličkou na maso, a jsem ráda, že budu mít zase něco na práci, z části se trochu bojím, poněvadž tam nikoho neznám, a ještě když jsem byla u příjimaček, tak nám dali takový hezký dotazník, a mezi tím bylo, jaké jsme se učili na základce jazyky, samozřejmě první a druhý, a ta učitelka jakože to máme zakroužkovat, já na to tak koukala, pak se přihlásila a ptám se, co když jsem neměla druhý jazyk. A teď to přichází - totálně celá třída se na mě otočila s výrazem 'Co je tohle proboha za exota a co tu dělá?' a učitelka měla silně podobný výraz, když mi nejistě říkala, že to mám nechat na pokoji. No, ale nevadí, že. Taky jsem velice chytře zapomněla, jestli jsem v 1.C nebo v 1.A, a na úžasně zrekonstruovaných školních stránkách není o novém školním roce ani zbla. (Velice mě potěšil bratánek, jak mi vyprávěl, že na svých stránkách už od konec června mají nové rozvrhy, rozvržení ve třídách a snad i mapu školy. To já prosím ani nevím, jestli mám na osm, a jak dlouho tam vůbec budu trčet.) Na to všechno se ovšem přijde, že ano! Proč by se totiž měli obtěžovat podávat nějaké informace, když si je stejně dobře můžeme zjitit sami, až tam přijedeme o hodinu dříve a vletíme do špatné třídy, vždyť je to úplně logické.
Taky si nevšímtejte toho debilního názvu článku, chtěla jsem tam dát nějakou extra inteligentní hlášku z toho puštěného koncertu, a když jsem tady už psala, že jsem na nic nepřišla, prohlásil Dre tohle, tak to tam je.
A ten obrázek nahoře se mi celkem líbí, pár lidí z Iscribblu tak říkalo, že je hezký, tak je tu místo avataru. Není to tak vtipné, ale lehce osobnější. A navíc mi lehce nepříjemně připomíná, když jsem byla tenhle týden u doktora a bavila jsem se tam s jedním klukem, a mohla jsem mu říct o číslo. A já to co? Neudělala, chytří. Jestli jste hádali naopak, upiště si padesát bodů IQ.
No, to by bylo vše, přátelé.

Však Uvidíš - Třetí kapitola

26. srpna 2008 v 22:49 | Leia |  Však Uvidíš
Na obrovské prosby hojného počtu lidí (dvou) sem vkládám další kapitolu o něco kratší, než jsem chtěla. Část jsem ještě dopsala, a je to samozřejmě velice napínavé, poutavé a důležité! (Ehm.)

Než vám k tomu pustím musím si postěžovat. Slyšeli jste někdy, že by se na obědy ve školní jídelně měly podávat přihlášky? A co třeba podat ji nejpozději do poloviny srpna? Tento chytrý nápad mě skutečně fascinuje. Zvláště, když vám o tom na třídních schůzkách neřeknou ani zbla. Zřejmě chtějí mít nováčky o hladu, aby si tolik nedovolovali.

A dále - co proboha dělají lidi o desetiminutové přestávce? Nedokážu si to dost dobře představit, poslední čtyři roky jsem v pěti minutách sotva stačila uskutečnit přesun do jiné třídy, (popřípadě cestu do bufetu v druhé budově, snězení tyčinky a omluvy učitelce, že jdu do hodiny pozdě) takže mi nějak neleze do hlavy, co bych tak dlouho měla dělat. Prostě by mě to jenom zajímalo.

No, dobře, dobře, postěžovala bych si ještě na něco, ale ani v nejmenším by mi to nepomohlo, a ještě bych se cítila jako ještě větší idiot, jenom bych řekla, že se mi tahle kapitola nelíbí, a je krátká, ale tak nechám vás už číst, prosím, do toho.

Heyo

26. srpna 2008 v 9:02 | Leia |  Vlastní
Ahoj, jenom tady tak nenápadně oznamuju, že jsem se už vrátila, pro ty, co to nestihli postřehnout. (Mimochodem děkuju za těch 341 lidí, kteří tady poslední týden byli, a obzvláště těm dvěma, co uměli psát a tím navýšili počet celkových komentářů tady na blogu... o dva. Ne, že bych chtěla někoho kritizovat nebo snad obviňovat, to já si tady jen tak pro sebe broukám. Tedy píšu.)
Oznámila bych, (kdybych měla někoho, kdo bys se o to zajímal, hmmm) že jsem se řádně posunula v Však Uvidíš, jenom to na sebe tak lehce nenavazuje, a to co navazuje, to je moc krátké. Tedy ne tak krátké, abychom si rozuměli, ale prostě se mi to nechce zveřejňovat (když to nikoho nezajímá, ža ano.)
Na druhou stranu aby tady zase něco bylo, pro ty dva, co to třeba i prohlíží, tak mám další obrázky z Iscribblu, z kterých máte jistě ohromnou radost. (Komu já to vlastně povídám? Akirovi - jaktože nejsi vůbec na scribblu ty zrádče? a Verči, jistě, zdravím, jak se máte?)
Chtěla jsem se ještě trochu vykecat, ale zjistila jsem, že mi to jde líp v angličtině, takže asi radši využiju DeviantArt.
Obrázků mám docela dost, všechny se Iscribblu (začínám nemít ráda Photoshop) takže jsou naházeny pod perexem jako vždy.
(To nahoře je mimochodem část mého stolu, krutě docházely nápady co kreslit.)

Zdravím

15. srpna 2008 v 21:23 | Leia |  Ostatní
Jenom tak oznamuju, že na příští týden odjíždím na Slovensko, tudíž tady od zítra nebudu. (Já ani nevím, jestli tam nechci. To je už krize.)
Každopádně se zatím mějte...

Time to Chat and Draw

11. srpna 2008 v 18:42 | Leia |  Vlastní
Takže jsem se s Akirou shledali na iScribblu. My z toho měli Vánoce, někteří měli Vánoce z nás, a... ehm, prostě byla ohromná sranda.
Než přejdu ke společným výtvorům dám tu ještě pár mých samostatných, takže...

Tablet Time

7. srpna 2008 v 22:02 | Leia |  Vlastní
Pochybuju, že někomu moje čmáranice chyběly, ale mně chyběl někdo komu bych je mohla vnucovat, a vy jste nyní samozřejmě oběť. Co jsem dostala tablet tak jsem na tužku ani nesáhla, takže jsou všechny krelsené v počítači...

Máte rádi vykopávky?

5. srpna 2008 v 20:19 | Leia |  Videa
O víkendu jsem byla u kámošky a tak nějak jsme projížděly videa a narazily na Youtube na úžasné vykopávky, takové připomínky raného dětství, pojďte si taky zavzpomínat :)
Premier - Hrobař
To byla pecka ještě dřív, než jsem o tom začala mít nějaký ponětí, hlavně za mojeho bráchy (ročník '86)

Petr Kotvald - Mumuland

Tahle se datuje někdy kolem mých osmi let, pamatuju si jak to jelo v Esu a my se sestřenkou a bratránkem před televizí: "Ma-ma-leo-la-mu-mulé!"

Petr Muk - Zrcadlo

Pam pam parara pam...
Něco jako u předchozího, akorát na téhle jsem ujížděla jenom já.

Lunetic - Máma

No tak, neříkejte, že si tuhle někdo nepamatuje. Jen jsem si tenkrát vůbec neuvědomovala, jak neuvěřitelně falešně zpívají.
Máááááma, jsi moje máááááma, kterou já mám nadevše rááááád...!


(Měla jsem takové nutkání udělat s nima klásně žůžovoučký design a hezky vás překvapit, ale přešlo mě to.)

Anglie - Čtvrtá část

5. srpna 2008 v 18:58 | Leia |  Moje kecy a úvahy
Je to tady, poslední část. Slibovala jsem cestu, ale moc jsem si toho z ní nevybavila, i přesto se to nějak natáhlo. Zajímalo by mě, komu se to bude chtít číst. No, nevadí.
Naposledy tedy do Anglie.
Anime manga