Červen 2008

Anglie - druhá část

30. června 2008 v 18:22 | Leia |  Moje kecy a úvahy
Přináším vám pokračování mých zážitků z Anglie. Omluvte chyby a nedostatky, jsem dost unavená. Na konci opět najdete nějaké fotky.

Linkin Park - In the End

27. června 2008 v 19:39 | Leia |  Videa
Nejspíš tuhle písničku všichni znáte, ale já si nemůžu pomoct a musím ji sem dát. I když se mi za léta hodně mění oblíbené písničky a všechno co poslouchám, tahle už se na vrcholu drží velice dlouho. A já si na ni zrovna nedávno vzpomněla a teď ji poslouchám pořád dokola, dokonce jsem se skoro naučila i text a po letech i vím, o čem zpívá. Navíc se mi hrozně líbí ten klip, (oni vůbec Linkini mají pěkné klipy, žádné sportovní auta a spoře oděné příšlušnice 'něžnějšího' pohlaví na jistých místech jistě-ne-od-přírody vybavené) takže si ho tady prostě dám. Je to můj blog, tak proč bych to měla zdůvodňovat, hm?
A udělám si ještě reklamu, tady je na In the End originální text i můj překlad (já jsem velký překladatel, ho ho hó!)

Anglie - první část

22. června 2008 v 13:37 | Leia |  Moje kecy a úvahy
Začala jsem včera psát o Anglii, a začala z toho vznikat slohovka. Dneska jsem to dopsala k tomu, jak jsme tedy dojeli a ubytovali se v rodinách, a vyšlo mi to na stránku a půl, tudíž jsem se rozhodla nechat to na více částí. berte to jako povídky ze života :) Na konci je několik fotek. kterých mám opravdu požehnaně.
Mimochodem, už dlouho tady chci dát animačku, která se mi hrozně líbí - kdysi jsem to četla jako strip, byla jsem z toho nadšená, a teď to někdo takhle přepracoval - takže na chvíli návrat ke starým dobrým časům Death Note:
A dál už nebudu zdržovat a můžeme se pustit do Anglie.
Tak tedy.

Neberte Gaarovi jeho hračku

21. června 2008 v 20:31 | Leia |  Jiné FanArty
EDIT: Přidala jsem verzi Gaary vybarvenou ve Photoshopu (je na konci). Pozadí jsem ukradla z Googlu a upravila (tudíž dkoro nejde poznat). Byla to jenom zkouška, vzhledem k tomu že jsem to kreslila tužkou a bylo tam plno zbytečných čar, není to ideální, ale docela se mi líbí.
Ehm. Chtěla jsem napsat článek o zážitcích v Anglii, jenom co jsem přijela tak mi do toho furt něco leze, furt se mi mění nálada a od včerejška jsem otázku "Tak co bylo v Anglii?" slyšela od různých lidí už snad stokrát, a já nemám ráda vypravování hned jak se vrátím, to spíš říkám takový příhody, když na to padne hovor, ale já to někdy sepíšu... chm, to jsem chtěla jenom tak říct.
Dívčina s přezdívkou Juj po mně chtěla, ať nakreslím Gaaru z Shippuudenu, tak jsem nakreslila Gaaru z... staršího Gaaru prostě. Tady bych chtěla tak podotknout, že když jsem začínala s kreslením, a i dost dlouho po tom se mé fanarty prostě rovnaly obkreslení obrázku co nejlíp to šlo podle předlohy. Teď se snažím dělat to co nejmíň, takže jsem projela pár obrázků, abych se podívala jaké že to nosí oblečení a co mu to vlaje na hlavě a pak kreslila z hlavy. Plvodně jsem chtěla trochu jinou pózu, ale pak mě napadlo tohle a zalíbilo se mi to, i když to v konečném výsledku nevypadá až tak dobře, ale aspoň něco.
Pod perexem je i základní verze a potom vystínovaná. Ani nevím, která se mi líbí víc. Asi žádná, protože jsem právě najela k Lauritt a zjistila že zase kreslila Kandu a můj Gaara se posunuje tam kamsi do pozadí a já se na něj nechci pomalu ani dívat. No nic.

Matt's fanservice meme

12. června 2008 v 16:13 | Leia |  Vlastní
Ukradla jsem na DeviantArtu tzv. Meme, je předpokládáno, že se to bude kreslit tabletem, ale vzhledem k tomu, že ho nemám, a nemohla jsem čekat další měsíc, než se k němu možná dostanu (!) tak jsem to nakreslila ručně.
Je to o Mattovi, z povídky... ehm, z povídky, ano. (Musím vymyslet jiný název vážně -_-)
Je v angličtině, ale tak... kdo dnes na internetu neumí základy angličtiny :)

Takový rádoby realistický obrázek a novinky

10. června 2008 v 19:22 | Leia |  Vlastní
Ahoj.
Tak bych chtěla oznámit, že od neděle ode mě budete mít pokoj, protože odjíždím do Anglie. Do Anglie! Já se tak těším, v životě jsem byla nejdál v Chorvatsku, a to mi bylo pět, takže si z toho pamatuju kulový, a najednou - Anglie! ANGLIE! Já to pořád nechápu, a - a - a oni nám dali instrukce a vypadá to tam jako vězení úplně, jako "V pokojích se nesmí jíst ani pít" a "Není dovoleno vycházet z domu bez doprovodu" a představte si, že tam nemůžeme brát drogy! No to je úplná krize.
Anglie!
Ehm, tedy, pod perexem je ten obrázek, měla jsem chuť nakreslit jeden battle z natáčení 8 Mile kde jel Eminem s jednou holkou z komparsu, ta holka byla fakt dobrá, akorát to poněkud nedala, myslím konec, a Králíček (oni mu tam tak fakt říkaj) ji samozřejmě převálcoval, ale tak s tím se počítá, že ano, i když vlastně púvodně neměl vůbec rapovat, jenom to předstírat, protože měl problémy s hlasem, a... ehm, pod perexem.

Však Uvidíš - První kapitola

7. června 2008 v 12:10 | Leia |  Však Uvidíš
Takže tdy je další kapitola. Upřímně, líbí se mi to čím dál míň. Ten nápad je dobrý, oblíbila jsem si Matta, ale prostě je to divný. Eh. Neptejte se.
Mám pár věcí na vysvětlení, ta první - když to je psané kurzívou, mluví dotyčný japonsky. Vzhledem k tomu, že jim hlavní postava rozumí, psala bych to takhle.
Za druhé - možná jste si už v prologu všimli zkomoleniny Mogurei - Matt se jmenuje Mogurui, ale vzhledem k tomu, že zatím se děj odehrává v Americe, mají ostatní sklon říkat jeho jméno špatně. Tedy s americkým přízvukem. Abyste se nedivili, že se jmenuje pokaždé jinak.
No, to by bylo asi všechno.

Speciální obrázek

6. června 2008 v 21:07 | Leia |  Vlastní
Takže... na DeviantArtu jsem se s jednou ruskou (hrozně milá holka, a je mi neuvěřitelně podobná, tedy duševně :D) dá se říct vsadila, protože ona tvrdí, že nemá talent, a já tvrdím, že ho teda má. Kreslí úžasně. A tvrdí, že já bych to odkázala taky.
Dohodly jsme se, že podle jednoho tutoriálu zkusím nakreslit obrázek, který - podle jejího názoru - by měl být stejně dobrý, jako ty její. Není. Ale líbí se mi. Hlavně proto, kdo na něm je :D
Dobře, tedy, pochybuju, že to poznáte, ale má to být Eminem převlečený za ženskou. Konkrétně, tuším, Britney Spears. Dám k tomu i fotku, podle které jsem to kreslila, abyste viděli, že si nevymýšlím :D

Úsměv, prosím!

5. června 2008 v 15:55 | Leia |  Vlastní
Dnešní várka obrázků je poněkud zvláštní.
Ve škole byla ohromná zábava, takže jsem vzala papír, a chtěla něco nakreslit. A vzhledem k tomu, že hned vedle ruky mi ležel mobil, kde je na tapetě (výjimečně) se usmívajicí Eminem, začala jsem kreslit jeho. A začala jsem úsměvem. Ten se docela povedl, takže jsem chtěla dokreslit zbytek... a to dopadlo otřesně. Ovšem začalo mě to bavit, takže jsem nalistovala na další obrázek v mobilu, a nakonec těch úsměvů je šest, od různých lidí. Většinou slavných. Vška já si okecám každý zvlášť. Tudíž, pokud vás to zajímá, hurá pod perex.

2x Ostrava

3. června 2008 v 20:19 | Leia |  Ostatní
Začneme stylově:
OstRAwA rULeS thE WoRlD!!!!
Ne, dobře. Vzhledem k tomu, že jsem se v Ostravě narodila a oxiduji tu svou existencí již skoro šestnáct let, stačila jsem si k ní vytvořit hluboký vztah. Prostě tu to černý město mám ráda. Jděte se s Prahou vycpat, tak.

Nejspíš znáte Nohavicu. Ten má o Ostravě dvě písničky, které se mi obě hrozně líbí, takže vám je tady dám :)
1. Ostrava - znám ji v rychlejší verzi a ta se mi líbí víc, ale nenašla jsem :)


2. Ostravo - video z koncertu:

Jsem moc líná tady dávat texty, takže pokud by vás zajímaly, jsou všechny na http://nohavica.cz

EDIT: Věděla jsem, že ten design budu upravovat. Tady bych jen podotkla, že toto je první design, na který jsem byla ochotná dát něco, co jsem sama nakreslila. Což o něčem svědčí. ten citát se mi k tomu sice nehodí, ale nic lepšího jsem nenašla. Kdyby vás něco napadlo, klidně sem s tím, já hledala bez úspěchu -_-

Léto se blíží

3. června 2008 v 15:36 | Leia |  Vlastní
A s ním... nuda. No nevadí.
Možná jste si všimli změny designu, ten předtím z Air byl lépe sladěný a vůbec se mi líbil víc, ale měla jsem hroznou chuť ho změnit a vyšlo z toho tohle. Nejspíš si s tím budu ještě hrát, tak se moc nedivte kdyby to tu vypadalo kdovíjak hrozně, nejspíš to je dočasné.
A k létu patří letní obrázky. Takže tady jeden je. Kupodivu se mi líbí. Je to takový... roztomilý? (To slovo mi z ní v češtině hrozně infantilně. Ale stejně budu vždycky infantilní magor, tak co.)
(Větší verze a náčrt tužkou pod perexem. Neumím vůbec dělat pozadí, tak vypadaj tak divně -_-)

Uchiha Itachi (Naruto)

1. června 2008 v 9:46 | Leia |  Jiné FanArty
Ehm, tedy... tady je snaha splnit prosbu od Máji (kdysi dávno... eh.) No dobře, trvalo mi to dlouho. Zapomněla jsem na to, přiznávám se a prosím o odpuštění T_T
Nelíbí se mi ty jejich Akatsuki pláště, a navíc se špatně kreslí, když jsou celé černé, takže jsem ho nakreslila v takovém jakémsi rádoby normálním oblečení. Taky jsem trochu zkusila pozměnit styl, takže to vypadá tak nějak... no, docela se mi to líbí ^^ Však zhodnoťte sami.
Anime manga