Květen 2008

Reportáž z Koncertu

27. května 2008 v 21:46 | Leia |  Moje kecy a úvahy
Přínáším vám reportáž napsanou s jednoročním zpožděním.
Kdysi jsem se zmiňovala, že jsem byla na koncertu Depha. Pokud chcete vědět, jak probíhal (tedy jak probíhalo čekání a. .. a zbytek), můžete si to samozřejmě přečíst. Samozřejmě mě potěší, jestli zjistím že jsem to nepsala zbytečně. Původně byl úmysl použít to jako téma na slohovku, kterou píšeme příští týden, jen je to asi třikrát delší, než potřebuju. Špatné. No, ale nevadí.
***
Když jsem zjistila, že v Ostravě bude mít vystoupení jeden z mých oblíbených zpěváků - rapper Deph, společně se svou formací Prago Union, nemohla jsem si ho nechat ujít.

Však Uvidíš - Prolog

25. května 2008 v 18:39 Však Uvidíš
Ehm... ano, prolog. Toto je nová povídka. Začala jsem ji psát dneska po tom, co jsem vytvořila postavu Matta Moguruie (předchozí článek) a tak nějak jsem dokončila cosi jako takový úvod nebo něco ^^;
Zatím se povídka jmenuje Však Uvidíš, nic lepšího (upřímně, nic jiného) mě vůbec nenapadá, ale doufám, že to někdy přejmenuju, protože to je otřesný -_-
Tedy... hmmm, no tak pod perex, i když já bych tam radši nelezla...

Matt Mogurui

25. května 2008 v 12:49 Vlastní
Ráda bych vás s někým seznámila.
Byla jsem pověřena, abych pověsila prádlo, a vzhledem k tomu, že tato činnost není nějak zvlášť zábavná, začal se mi v mysli vytvářet obrázek jakéhosi kluka. Prvním poznatkem byla barva vlasů. Jasně oranžová. Další bylo, že musí mít uhozené oblečení, jin-jang kolem krku, jeden rukáv na vestě utržený a na tom rameni tetování. Taky si libuje v prstenech a ve vlasech má sponku, jako vzpomínku na svou sestru.
To je, prosím, Matt Mogurui.
Hrozně se mi líbí, když je oblečení sladěné k sobě. Proto se prosím nezděste, až uvidíte následujicí výtvor. Matt je poněkud extravagantní. A nemá vůbec žádný smysl pro módu. Ale já si ho hrozně oblíbila už ve chvíli, kdy mi přišel na mysl ^^

Candy Shop

18. května 2008 v 12:57 Vlastní
Ehm, tuto kresbu neberte vážně.
Byla velice silně inspirována odpovědí na jednu otázku Lenne v řetězáku, což bylo...
"I would take Fifty to the candy shop
and stab him with the lollypop…"
Jak můžete ostatně vidět i v obrázku. Mně se to hrozně líbilo a inspirovalo mě to k nakreslení... ehm, tohoto. To s tím lízátkem (ano, to je lízátko, prosím) jsem já, to pode mnou si můžete domyslet.
(Hlavně to nesuďte z nějakého uměleckého hlediska, je to jenom čmáranice. Taky nic nějak osobního proti Půldolarovi.)

Shuyin a Lenne (Final Fantasy X-2)

17. května 2008 v 13:30 Moje FanArty z Final
Opět jsem tady. Poslední dny jsem nějak aktivní.
Nebudu to moc okecávat, tady je dvojice Shyuin a Lenne, kterou si přála Ronia. Doufám, že se ti bude líbit, jestli chceš, klidně ti pošlu větší verzi :)
Ale neodpustila bych si, kdybych si aspoň trochu nerypla, takže ano, ona stojí poněkud nakřivo, nelíbí se mi ty obličeje, ale nevěděla jsem jak je z té realistické formy převést. Ale abych se jenom nekritizovala, líbí se mi Shuyinovo oblečení, (to se mi líbí i z těch originálních obrázků) a řekla bych, že se mi to docela povedlo ^^;

Hercule Poirot: Always Perfect

16. května 2008 v 18:37 Vlastní
Ahoj ^^
Vím, že bych měla radši kreslit Itachiho nebo pár z FF X, když jsem to slíbila, ale tuhle kresbu jsem měla rozdělanou už dlouho a chtěla ji dodělat. Bohužel to dodělání za moc nestojí, byla jsem moc líná dělat oblečení, takže... no, uvidíte sami jak vypadá, že ano. Ale snad si je Poirot aspoň trochu podobný -_-
Zaměřujte se raději na obličej naž na to rádoby sako a tu hučku na hlavě, eh.

Sasori (Naruto)

13. května 2008 v 20:04 | Leia |  Jiné FanArty
ASS mě požáídala, jestli bych jí nenakreslila samotného Sasoriho. Tady je. Zmohla jsem se jenom na portrét, a není to ani pořádně vystínované, ale nechtěla jsem to zkazit, když už mi připadalo, že to vypadá docela jako on -_- To v pozadí má být on jako dítě, našla jsem screenshot a moc se mi líbil :)
A ještě bych se chtěla moc omluvit máje, kdysi (někdy v prosinci) jsem jí slíbila, že jí nakreslím Itachiho, a keců moc, ale činy žádné... já na to úplně zapomněla. Omlouvám se, vážně. Když něco neudělám hned, musí se mi to připomínat. Čímž neviním nikoho, že mi to nepřipomněl, je to moje chyba, kterou se pokusím napravit, i když poněkud moc pozdě. Pardon -.-

Co se o mně ještě můžete dozvědět...

13. května 2008 v 18:11 O mně
Aneb špatný zvyk oddychovat když člověk zjistí, že na konci řetězáku není jeho jméno. Lenne je totiž zákeřná.

Taková menší reklama

13. května 2008 v 16:52 Ostatní
A oznámení, že ještě žiju. Takže, ano, žiju. Nepochybně vás to těší.
Pokud si vzpomenete, kdysi jsem tady dávala kresbu poloupíra K s tím, že jsem začala psát i povídku, ale nevím, jestli ji zveřejním. Tak to zvažuji znovu. Jenom nevím děj, což bývá vcelku problém, že ano.
Dále bych tak nenápadně oznámila, že jsem si obarvila hlavu. Na oranžovo. Babička ze mě měla velkou radost :)) Když jsem takovou blbost udělala naposled, bylo mi jedenáct, hlava byla celá červená, a když mě babička viděla, spráskla ruce a začala bědovat, že když se v mládí rozhodovala, jestli bude chodit s naším dědou nebo jedním klukem, vybrala si dědu, protože ten kluk byl zrzek a ona nechtěla mít zrzavé děti. A my si to, pro boha svatého, teď barvíme. Ale s tím už nic nenadělá.
A k té reklamě - rozjeli jsme s del.infem blog, kde chceme dávat naše (no, spíš moje, upřímně) překlady písniček, zatím tam toho moc není, před chvílí jsem dodělala design a přemýšlím, jestli mám sesmolit úvodní článek, nebo to nechat na mém spolublogaři. Ale kdybyste se třeba chtěli podívat, je to na adrese http://likeacigarette.blog.cz (podle písničky od Fort Minor, Cigarette). Většina překladů se bude nejspíš vztahovat na Eminema a Linkin Park, ale rozhodně se tím nevylučuje, že by se tam nemohlo objevit i něco jiného.
Dále bych chtěla říct, že jsem na ty kresby, co jsem slíbila nezapomněla, (nebo na nějakou možná jo, eh), pracuju na Sasorim, ale chytře jsem si vymyslela, jak ho zakomponuju do obrázku dvakrát a teď mám s tím druhým poněkud problém. Shuyin a Lenne se chystají. V hlavě ^^;
No, to by bylo zatím vše. Nazdar :)

Eirian - Kapitola 14, Konečná. Druhá část.

2. května 2008 v 14:37 Eirian
Nějak se mi to nevlezlo do jednoho článku, takže tady je druhá část.
EDIT: Přidala jsem ilustraci, kterou jsem slibovala. A jak jsem slibovala, za moc nestojí. Kdyby jste to nepoznali, (což je docela dobře možné) tak jde o Keita a Ajita. Malá změna je, že jsem nakreslila i ilustraci druhou, ta je u první části.
***

Eirian - Kapitola 14, Konečná. První část.

2. května 2008 v 14:36 Eirian
Tak je to tady.
Vyhlasovali jste si uzavřený konec, tak jsem ho douzavřela. Tedy rozhodně víc, než byl uzavřený předtím.
Neumím konce jako "A žili spolu šťasně až dosmrti," nebo psát pohřby, nebo jak je máma ukládá ke spánku, takže jsem si ten dokončený konec udělala trochu po svém.
Ehm, ta kapitola se mi nelíbí. Vůbec se mi nelíbí, jak slabě jsem to zakončila. Ale nechci nic jiného psát, ne proto, že bych byla líná, ale prostě už jsem to tak jednou napsala, takže to tak bude. První myšlenky jsou nejlepší, prý.
Omlouvám se, jestli tam mám chyby, ale je to dost dlouhé a mně se opravdu nechce to po sobě ještě kontrolovat. Je teprve odpoledne a mi už se z toho zavírají oči.
Mimochodem, ani to nebyl úmysl, ale možná si všimnete, že tahle poslední kapitola začíná stejným slovem, jak začínala ta první :)
Ilustrace již je dodána, tato byla neplánována, a vypadá divně. Ale je tam.
A ano, trvalo mi to zatraceně dlouho.
***

Dotaz ohledně Eiriana ^^

1. května 2008 v 20:58 | Leia
Mám pro vás dotaz. A taky to je takový menší průzkum, jestli tu poslední kapitolu vůbec bude někdo číst.

U Přítomnosti mi byl vyčítán otevřený konec, tudíž se ptám, jestli mám Eiriana úplně uzavřit, nebo to nechat zase otevřené.
Výhoda by byla, že kdybych to nemusela uzavírat, byla by ta kapitola rozhodně dřív. Ale zase by to bylo hodně neukončené.
Já se nemůžu rozhodnout. Tudíž nechávám poprvé hlas lidu.
Nechci tvořit anketu, takže budu doufat že vám to někomu bude stát aspoň za komentář. Případně Děkuji.
Anime manga