Únor 2008

Půldolar aneb Leie hráblo...

29. února 2008 v 19:55 | Leia |  Vlastní
... a už si není ani jistá tím, jak se skloňuje její vlastní přezdívka. Ale nevadí.

Tedy, k Půldolarovi (50 Cent, chcete-li). Nemůžu říct, že bych ho měla nějak ráda, přijde mi velice... nehezký, co se týče obličeje a jeho umělá postava mi připadá ještě mnohem nepěknější, ale nedávno jsem viděla jeho film - Get Rich or Die Tryin' (nemám ráda, jak to přeložili "Zbohatni nebo chcípni" protože mi tam neuvěřitelně schází překlad toho Tryin, neboť jak by nepochybně poznamenala má češtinářka, je to přívlastek těsný a tudíž ho ne-mů-že-te vypustit, slyšíte, vy inteligenti překladatelští?) a ten film se mi dost líbil, dokonce jsem si po půlhodině na ten jeho ksicht i zvykla. A jak nejspíš hádáte správně, poté co poslouchám už asi hodinu tu samou jednu písničku (přeháním, po půlhodině poslouchání jedné jsem k ní přidala druhou) tak jsem se rozhodla jej nakreslit.
Ano, není dokonalý, nevypadá úplně jako on, a nechtělo se mi hrát s tričkem řetězem, a už vůbec ne s čepicí (popravdě řečeno nehrála jsem si ani s tím obličejem, přijde mi že jsem to nakreslila za čtvrt hodiny) ale je si aspoň minimálně podobný a taky jsem zjistila, že se kreslí lépe než Eminem, takže jsem s tím docela spokojená.
Nigga you's a window shopper
Mad at me, I think I know why
Nigga you's a window shopper
In the jewelery store, looking at shit you can't buy
Nigga you's a window shopper
In the dealership, trying to get a test drive
Nigga you's a window shopper
Mad as fuck when you see me ride by


Rock Lee (Naruto)

25. února 2008 v 18:24 | Leia |  Jiné FanArty
Aby toho nebylo málo, tak je tady fanart k Narutovi. Neviděla jsem mangu zatraceně dlouho, ale Lee mi někoho silně připomíná, musela jsem si ho nakreslit.

Vítejte u přehlídky

25. února 2008 v 18:21 | Leia |  Vlastní
Mám plnou hlavu Eminema a jeho vtipů (nehledě na to, že bych ji měla mít plnou biologie, z které zítra píšu), takže se budu snažit krotit a zaměřit se na tu hordu obrázků, kterou vás holdám zahrnout.
Připravit, pozor - teď.

Řetězák

23. února 2008 v 17:10 | Leia |  O mně
Májo...
No, dobře, nic. Jestli chcete vidět stupidní řetězák, hop pod perex. (Pro uklidnění, rozhodla jsem se že nebudu nikoho dalšího mučit, tudíž jsem to nikomu neodkázala. Nebudu šířit zlo.)

První várka fotek

16. února 2008 v 18:51 | Leia ZF Diablo
Už jsem psala o novém foťáku? Ne? Hm. Dobře, tak máme nový foťák, ne takovou tu obrovskou ---, ale něco, co chytím do ruky, aniž by ta musela poklesnout půl metru směrem k zemi. Což je pro mě velká výhoda, poněvadž sice ráda fotím, ale stěží rozumím tomuto, natož těm velkým ---, které si uchovává tatík. No, každopádně tohle jsou první mé umělecké (ha ha ha) fotky, se kterými jdu otravovat.

Eirian - part 2

12. února 2008 v 11:20 | Leia Zack.Fair Diablo |  Vlastní
Hm, tak jak jste zřejmě vyčeti z nadpisu, tak je tady druhá část komiksu Eirian. Dost jsem pozměnila děj od povídky, poněkud to zrychlila a musela pár věcí vynechat, už tak mi dělá velké problémy to nakreslit...
Pokud vám to nejde přečíst přes menu, prostě si dejte Zobrazit obrázek, to je asi nejjednodušší způsob.
Platí to samé, co u předchozího, uvítám každý názor.

Eirian - Part 1 (Jsem zdravá, nebojte)

11. února 2008 v 13:58 | Leia Zack.Fair Diablo |  Vlastní
Jak bych to tak uvedla...
Kdysi jsem dala na Deviantart moji kresbu Nayumi a napsala k tomu, že je to podle mého příběhu, kdosi se ozval, že by to rád četl. A já se velice inteligentně rozhodla, že se pokusím překreslit Eiriana do podoby komiksu.
Jsou tam nepřesnosti a není to nic úžasnýho, ale já se snažím, a snaha se cení, víte?
Podotýkám, že je to v angličtině, ale jsou tam tak jednoduché dialogy, že myslím že s tím žádný problém nikdo mít nebude. Možná tak se přečtením.
Budu ráda za zhodnocení. Je to dost velké, takže to v designu bude vypadat velice neesteticky, ale aspoň to půjde přečíst.
(Pracuju na druhé části, kdyby to někoho zajímalo, jakože nezajímá.)

Zack Fair

9. února 2008 v 11:38 | Leia Zack.Fair Diablo |  Moje FanArty z Final
Zase jsem se pustila do kreslení fanartů. Po velice neúspěšném pokusu o dvojčata z Ouranu a nedokončeném Leem z Naruta jsem se posunula k těžší části a rozhodla se nakreslit Zacka.
Pod perexem uvidíte výsledky.

Velice milý řetězák

8. února 2008 v 19:51 | Leia Zack.Fair Diablo (a žádná dlouhovlasá zelenooká obluda mi ho nesebere!) |  O mně
Myslím, že to již bylo řečeno v nadpisu.

My salsa ^^

2. února 2008 v 19:25 | Leia |  Vlastní
Asi jste si povšimli nového designu. V úvodu bych ráda uvedla, že je to asi rok a půl, co tady byl design bez anime. (Pokud se vám to nechce počítat, je to nejspíš poprvé za existenci tohoto blogu.)
Potřebovala jsem to někam narvat. Líbí se mi ten citát, písnička (od D12) a celý wallpaper, který jsem ukradla z deviantartu. (Na ploše mi nestačil, ano.)

Dále bych ráda předvedla ehm... obrázek. Dobře, hodně jsem se nudila, tak jsem načmátrala toto. Je to hodně dlouhá doba, co jsem nakreslila nějaký relativně reálný obličej, a jde to poznat. Je poněkud divný, a nejen proto, že ta věc na jeho hlavě (klobouk) měla být černá, a to oblečení mělo vypadat poněkud jinak.
Měl to být Eminem, nepředpokládám, že to jde poznat, na konci klipu My band s D12 tam zpívá cosi se Salsou a vypadá relativně takhle. (http://www.youtube.com/watch?v=4qpPXv7cDzg)

No nic, zatím nashle.
Anime manga