Leden 2008

Opět vás jdu otravovat výtvory. S přidaným Takatem.

26. ledna 2008 v 11:44 | Leia |  Vlastní
Ale můžu spokojeně prohlásit, že se Eirian aspoň pohnul o něco dopředu. Taky mi byla nalezena nová mimoškolní aktivita, takže nejspíš hned jakmile se tatík rozhodně, který z těch jednoduchých foťáků koupit, vás budu zahlcovat i fotkami všeho možného.
No, z obrázků se mi rozhodně víc líbí ten první, ve středu jsme byli se školou na baletu, výkony byly nepochybně obdivuhodné, přesto nemůžu zapřít že jsem tam občas tak mírně odpadávala, tudíž mi poněkud uniklo jak se ta královna přeměnila v odpornou čarodějnici, ale upřímně, svět se mi kvůli tomu nezboří.
Druhý obrázek je Vahana, bohyně spravedlnosti, z knihy Diamantová cesta, kterou momentálně čtu, a jsem ze všech těch jmen, které na mě vychrlili asi v prvních deseti větách, úplně tupá, ale snažím se orientovat. Ten obrázek mi připadá otřesný. No co.
Update v 16:18, přidala jsem ještě jeden obrázek, neboť se mi nechce obtěžovat blog.cz dalším článkem. Kluk se jmenuje Takato a od teď je to můj osobní krasavec. (Svědomí: S tou krásou bych to být tebou zrovna nepřeháněla...) Hm. To vedle něj jsou jeho vnitřní pocity, myslím že u většiny mých postav by vypadaly takhle, i když spíše hůř.
Obrázek jsem narvala doprostřed, abych oddálila tu hrůzu Vahanu. Toť vše.

Opět rappeři. Jsem na ně poněkud vysazená.

22. ledna 2008 v 18:54 | Leia |  Vlastní
Inspirováno (hodně inspirováno, dobře) scénou z koncertu Eminema a Obie Trice a spousty dalších lidí, včetně Marylina Mansona (aneb 'Klidně se těmi hady nechá i sežrat, když mu to zvýší popularitu') a Půldolaru. Pózy zůstaly stejné, v obličeji není poznat ani Eminem, který je, prosím pěkně, ten bělejší, menší, potetovanější, a tak, a to druhé je nejspíš Obie Trice, ale za prvé nemám ponětí, jak vypadá (špatná kvalita videa a záběr z moc velké dálky) a za druhé nevím, jestli je to on, prostě tam nějaký z té hordy poskakujicích černochů drapl Eminema kolem ramen, a mi se ten výjev zalíbil.
Perex. Užitečná to věcička.

Hm. Hybridní rapper.

19. ledna 2008 v 9:46 | Leia |  Vlastní
Toto byl původně pokus nakreslit Proofa, bývalého člena D12, (teď už bohužel nemá šanci být členem ničeho,) jeho fotku tu nedám, neboť si není vůbec podobný, možná tak postojem. Jestli chcete, můžete si ho najít na googlu. To, co vzniklo by se mohlo podobat Mike Shinodovi (Fort Minor, Linkin park, a ne, vůbec to nemůže být tím, že je z části japonec) ovšem mám pocit že na papíře ta podoba vynikla o něco víc. Nebo mám prostě moc bujnou fantazii. Každopádně si myslím, že ten obličej se docela povedl. Docela. Což ovšem neplatí o těle.
No, znáte to, pod perexem.

Eminem - '97 Bonnie & Clyde (Just the Two of Us)

15. ledna 2008 v 17:44 | Leia |  Ostatní
Občas mě chytne nálada něco přeložit, a většinou jsou první na ráně písně Eminema, takže to schytají ony.
Tahle se odehrává poté, co (v jiné písni, imaginárně, samozřejmě) zabije svou manželku a jejího milence. Takže vezme svou dceru (té jsou v té době dva roky) a jede se zbavit těl. Než jsem to začala překládat, věděla jsem jenom jako zní a že je to první píseň, kterou věnoval své dceři, tak jsem čekala něco milého. No, ne že by nebylo, jen to trochu kazí ta pointa.
I s videem (Je tam jenom obrázek a text, klip na to nikdy nenatočil) a anglickým textem pod perexem.
Ehm, a je to dost amatérský překlad.

Siblings

14. ledna 2008 v 16:25 | Leia |  Vlastní
Takže, jak jste mohli uhodnout z nadpisu, tématem mých dneškem zveřejněných kreseb jsou sourozeneci.
Buďte tak laskavi a přejděte pod perex, nebudu těmi obrázky ničit první dojem blogu a taky se tam lépe vykecává.

Eirian - Kapitola 12

13. ledna 2008 v 10:00 | Leia |  Eirian
No, tedy, pokud jste se dostali až k této kapitole, zřejmě víte, co můžete očekávat, tudíž nechám vše na vás.
Tahle kapitola se mi nelíbí.

Farewell...

9. ledna 2008 v 13:30 | Leia zmožená Diablo |  Vlastní
Těšili jste se, že končím? Musím vás zklamat, jde jen o další kresbu. Nejdřív se ovšem vyzpovídám. Pokud to nechcete číct, můžete hned po přečtení této věty kliknout na Celý článek, popřípadě Whole article, jak poslední dva dny blog s oblibou ukazuje, (ne že bych si stěžovala, angličtina je pěkný jazyk) a přesunout se dolů k obrázku, který však beztak nikoho nezajímá a já si jen dělám plané naděje, které však s přibývajicími průkazy totožnosti značně pouvadají.
Anime manga