Červen 2007

Loveless ^^

30. června 2007 v 18:11 | Leia |  Loveless
Nastaly nám prázdniny, což momentálně vidím na každém druhém blogu s hromadou obrázků anime holčin cákajicích se ve vodě... Odmítla jsem se opičit, ale tuším že kdysi jsem někde slyšela že k lětu a prázdninám patří láska, takže pod perex přidávám pár obrázků Soubi-san a Ritsuka-kun z Loveless ^^
Shonen-ai warning ;) A užijte si ty prázdniny, když už jsme u toho ^^

Air TV - AMV

24. června 2007 v 13:49 | Leia |  AMV (Videa)
Nádherné AMV z krásného (smutného :-/) anime Air s písničkou My Immortal od Evanescence..

Eirian - Kapitola 5

23. června 2007 v 10:34 | Leia vyždímaná Diablo |  Eirian
Podraz! Porušení dohody! Šampaňské nazmar! (Určitý člověk ví o čem mluvím, že?)
No, tady máte další kapitolu Eiriana. Omlouvám se že nemám nic jiného a dalšího, ale měli jsme docela zkouškovej a písemkovej týden... a pak dva dny nudy po kterých jsem byla ráda že nemusím nic psát, poněvadž ten oběšenec a piškvorky 6 hodin denně mě vážně vyčerpaly. A to ještě nepočítám trávicí soustavu šneků.
Mimochodem, nelekněte se moc vzhledu :D Ikonka je tady:

Řetězák Tři krát Tři

16. června 2007 v 8:32 | Leia |  O mně
Tak jo, Laurittko, pouštím se do toho řetězáku. ^^
Tři povolání, které bych nemohla dělat:
Učitel/ka - Mno. Když vidím naši třídu, mám chuť vzít rozžhavený pohrabáč a všechny kluky tím praštit po hlavě, popřípadě ještě na jiné, raději nejmenované, části těla. A když vidím jak ty děcka řvou na učitele a v druhý třídě si to jde za školu zahulit... Pistole by byla málo. Všechno bych to pozabíjela. Okamžitě.
Účetní - Mi se prostě při představě, že celý den sedím za stolem, popřípadě počítačem a prohrabávám se stohama papírů a dokumentů, kterým stěží rozumím, a ještě v nich mám něco počítat... dělá se mi mdlo.
Psycholožka - já prostě... připomínalo by mi to scénu z Červeného Trpaslíka.
RIMMER: Dělal jsem na Lince důvěry.
LISTER: Já vim. Jedno dopoledne.
RIMMER: Déle jsem to nevydržel.
LISTER: Nedivím se ti. Volalo ti pět lidí a všichni spáchali sebevraždu. A to si jeden chudák splet` číslo! Volal si o výsledky kriketu.
Prostě tak ^^ nejsem schopná poradit ani sobě, ani kohokoli utěšit, natož mu ještě vysvětlovat něco na jeho otřesný životní situaci.
Tři postavy (románové, filmové...), které nemůžu vystát:
Pán Stínů Sushin (Asi nikdo neznáte sérii Sedmá Věž, co?) - Takový.. hajzl, neskutečný, nesmrtelný, stínový hajzl... uh.... prostě ho nesnáším.
Gates (Full Metal Panic) - To je takový... zmrd, který se vyžívá v tom, když může někomu ublížit, jak jim tam nařídí ať všechny pozabíjí a u toho si zpívá Ave Maria a pak zabije i toho vojáka.. prostě je to Vraždící maniak.
José (Je to zelený a naráží to do zdi ^^) - :D ale vážně, já ho nikdy neměla ráda... jsem nechtěla aby Esmeralda viděla, protože jsem se bála že by se ho lekla :D (když o tom tak uvažuju, je už asi hodně dlouho co to dávali ^^)

Tři věty, které mi zvedají adrenalin:

"To je Vondráčková zamlada?" (Tatík na obrázek Gackta) -
Ano, urážejte si Eminema, říkejte si, že japonština je "Huhly huhly", ale nikdy, rozumíte - NIKDY nepřirovnávejte Gackta k Heleně Vondráčkové!

"A co jinak?" -
Tuhle otázku nasnáším, fakt vždycky když se mě na to někdo zeptá - zvlášť někdo, kdo dobře ví, že to nesnáším, praštila bych mu takovou, že by spadnul ze židle.

"Stlašně moš skfělý člofíšek,který má sldíško na plafém místešku!můžu ji fěřit a to se stlašně cení Mám Tě láda." -
K mému obroskému zklamání zkopírováno z toho, co napsala jedna holka ze třídy o druhé... Nebudu to moc komentovat, prostě se mi ze všech těch elek a efek zvedá žaludek.
Tři lidi, kterým štafetu předávám
Um...
Člověk číslo jedna
Člověk číslo dvě
a Ufon číslo jedna ^^
Ne, udělejte si to kdo chcete, mi třeba přišlo docela zajímavý nad tím zauvažovat... i když nad tím třetím, koho nemůžu vystát jsem přemýšlela pěkně dlouho ^^
(Kouzelný klučina, že jo? Akorát ten zápisník v jeho ruce... něco mi až trochu moc připomíná..
Hmm, spíš někoho. (Že, ty hajzle podrazácký, s jabkem v ruce?)


Ichigo Kurosaki ^^

9. června 2007 v 20:48 | Leia |  Bleach
Scéna z mangy Bleach ^^ Takhle bych asi Ichiga představila, hodí se to k němu nejvíc. Teda.. rozhodně víc než to jméno (ichigo znamená jahoda ^^). Další scéna = charakteristika jeho přátel ^^ Pod perexem.
Mimochodem, skvělá manga, doporučuju přečíst ^^

Wallpapery Elfen Lied ^^

8. června 2007 v 13:34 | Leia |  Elfen Lied
Elfen Lied jsem včera dokoukala, moc pěkné anime, akorát zase smutný.. (já si holt neumím vybrat ty veselý ^^) A tak přidávám pár wallpaperů... pro zvětšení co? Kliknout ^^ Pod perexem.


Úvaha na téma "Bůh"

2. června 2007 v 21:17 | Leia |  Moje kecy a úvahy
Zase jsem dnes chytla nějakou uvažovací náladu, a vypsala se na jeden blog, zaměřený... uh, na úvahy o nadpřirozenu. Fakt zajímavý. No, aby se neřeklo, kopíruju to tady. Docela ráda bych si přečetla nějaké názory, myslím, že to není tak dlouhé jak to u mě často bývá. Děkuju. ^^


Párkrát jsem si prohlížela Bibli (popravdě mě nějak nezaujala), a četla (nebo byla přinucena) číst nějaký příběhy o "Stvoření světa, "Kain a Ábel" a podobné výtvory. Lidské, výtvory, podotýkám. Díky poznatků několika dalších lidí jsem došla k pár nepřesnostem, které mi docela vrtají hlavou - prostě nad nimi musím uvažovat logicky, přestože to není zrovna nejsilnější stránka mého uvažování. Co se týče nedostatků v Bibli, zastavím se u lidstva. Pár dalších řádků bude silně irelevantních. Takže - Jak je do věřících, a koneckonců i nevěřících, vtloukáno, Bůh stvořil muže a z něj pak ženu. Adam a Eva byli vyhnáni z Ráje, a měli dva syny - Kaina a Ábela. Přičemž jeden je zabit tím druhým, a ten poslán do vyhnansvtí. Vyhnanství - ha! V příběhu je psáno, že Bůh řekl cosi ve smyslu "I když budeš obdělávat půdu, nic ti nevzejde, a ty budeš žebrák, závislý na lidech. Budeš chodit od městu k městu.." Myslím, že tam byla potom dokonce zmínka, že ani ti lidé jej nesmí obdarovat jídlem, neboť budou potrestáni. Nejsem si tím jistá přesto - Kde se najednou vzali lidé? Měli snad Adam a Eva, ve stejnou dobu, kdy měli Kaina a Ábela další hromady dětí? A kdy ty, k čertu, stačily vyrůst a založit města? Dal jim snad Bůh nějaký speciální lektvar? Postavil ty města sám? Vytvořil další lidi? Podivné, ne?
Jeden z mých příbuzných věří v Boha - ale věří i v evoluci, přestože si dvě skupiny lidí s těmito názory vždycky odporovaly. On věří, že Bůh dal nějaký základ - nějaké semínko, moře, lasturku, buňku, z které se začli vyvíjet tvorové. Jinak řečeno - položil základ evoluci.
Vždycky mi to, že nějaký Bůh stvořil i třeba jen buňku, přišlo dost směšné. Ale když se nad tím zamyslíte... Země třeba vznikla z nějakého úlomku jiné obrovské planety, ta třeba vznikla z jakéhosi slunce či měsíce a ty... kdo položil základ úplně toho prvního, co bylo? První... živé, nebo i neživé buňce? Jak se na "světě" objevil první kámen, první "cosi"? Diskutabilní téma, které se řeší tisíce let. A vyřešil ho už někdo?
Když už jsem u toho vzniku všeho - nemusel nějak vzniknout i Bůh? Prostě se jednoho dne v nicotě objevil myslící kdosi - nebo cosi? - a rozhodlo se, že vytvoří vesmír? Zemi? Svět?
Ehm. Omlouvám se za výlevy, přesto doufám, že si je někdo přečte. Ráda bych na moji teorii slyšela názor někoho..uh... více filozoficky založeného? ^^

Elfen Lied - Lilium

2. června 2007 v 9:50 | Leia |  Hudba z Anime
Písnička = Opening z Elfen Lied, anime, které zrovna teď zkoukávám. Doporučuju si poslechnout, je moc pěkná ^^
Ke vzhledu - vzdala jsem se černé a bílé, zapojila krásný anime Air a vzniklo tohle. Celkem se mi líbí, jenom je na mě moc veselý a letní a... no, prostě tu asi dlouho nevydrží, ale chtěla jsem od B&W stylu změnu ^^ Doufám, že se vám líbí... Ikonka:

K povídkám - Um. Um um. Nehýbu s nima. Teda... o něco jsem se pohla v povídce o Cantonovi, i když jsem trošku změnila pohled, ale tak nějak... se nikde nic neděje. Prostě mi asi došla inspirace. Gomene.
Mimochodem, dotaz - Taky se vám neozobrazuje u článků správný počet komentářů? Hrozně mi to leze na nervy.
Anime manga