Prosinec 2006

6. část Fantasy

26. prosince 2006 v 18:25 | Leia Diablo
No, jelikož za prvé, jsem dlouho nepřidala žádnou povídku, za druhé - tuhletu povídku už vůbec ne, a za třetí mi byla pochválena, což mě hrozně potěšilo, tak přidávám další část.. Doufám že potěší =)

Tum Tum...

23. prosince 2006 v 18:29 | Leia Diablo |  Různé Anime
NAVRCHOLU.cz

Cute obrázky z InuYashy

23. prosince 2006 v 18:09 | Leia Diablo |  InuYasha
Ano, ano, já vím, opět obrázky... ale já si nemůžu pomoct, ono je to tak rotomilý =) hlavně ty jeho ouška...

Přebírám řetězec od Lauritte...

22. prosince 2006 v 20:24 | Leia Diablo |  O mně
Kam chodíte na netu?
No, většinou na stránky a na blogy... ono to ani jinam moc nejde =)
Jaká je vaše nejoblíbejnější stránka?
Webová - Youtube, knižní - eeeehm... nemám ponětí =)
Máte mail?
No, mail nevim, ale nějaké E-maily bych našla..
Píšete si s někým? (Klidně i dopisy.)
Jako teď, nebo jako teď jako teď? Momentálně ne, pernamentně většinou jo =)
Máte vlastní compl?
Bohužel ne... sice se v mém pokoji vyskytuje moc pěkný notebook, který se ovšem hrozně seká, a stejně není můj, takže kdykoli riskuju že mi budou všechna data vymazána, proto posedávám nešikovně uprostřed bytu za počítačem, který je prý máti...
5 blogů, které to mají udělat:
Ohh.. ehm... to zní úchylně.. (Já za to nemůžu že mi hrozně rychle docházej úchylné dvojsmysly našeho jazyka... vážně ne!)
No, dobře, tak první bude blog Lizz, pak... (počítají se
i stránky? Doufejme že jo...) takže stránky Temné Hypnoty, pak blog sestřenky - Erikka, aaaa.... kurnik, mě už nikdo nenapadá... když on tu snad nikdo jiný ani nechodí, ale tak někoho plácnu.. pak KaTužka a pak ještě..hm... třeba Jane
Fuh, hotovo =)
Jo, a mimochodem - taky se vám podezřele změnila stránka blog.cz?

Final Fantasy Versus XIII

20. prosince 2006 v 20:42 | Leia Diablo |  AMV
Já vím, že poslední doobou přidávám jenom obrázky a videa, ale tohle tu musím přidat, protože ten týpos je úplně nááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádherný *IN LOVE* Já si nemůžu pomoct, skoro bych poslintala klávesnici.. Nejspíš se jmenuje Versus, ale nejsem si tím úplně jistá... to je fuk, i když růži pojmenujete jinak, bude vonět stejně... mimochodem je to asi vzhledem kombinace Clouda, Vincenta, Zacka, Sephirothe.. prostě je úplně k sežrááááááááníííííííííííííííí =)
Dodatek: tak Versus se nejmenuje, to je název toho dílu, nebo... já fakt nevím.. prostě jméno neznámý.. pro mě to stejně bude furt Versus =)

Anime Christmas

20. prosince 2006 v 14:18 | Leia Diablo |  Různé Anime
Ne, že bych byla letošníma Vánocema nějak unešená... chybí mi sníh a brácha, který se v průběhu roku odstěhoval, a já si nedokážu představit že na Štědrý Den nebudu mít koho budit, nebudu se moct těšit že mě nebude vnímat, jako to dělával předchozí roky, nemám s kým komentovat debilní program v televizi, a ani si nemám komu stěžovat že mám hlad, protože mi rodiče nechtěj dovolit najíst, a že mi nebude pomáhat zdobit stromeček... Prostě tyhle Vánoce mi budou připadat nijaké a nudné, když nebudu mít s kým být.. Ale doufám že těma obrázkama aspoň trochu přivodím tu správnou atmosféru, která by měla nejspíš o Vánocích být... pošťuchování se sourozenci, kradení cukroví ze špajzu, rozbíjení baněk... =) Já se zase nějak rozkecala...

Obrázky Sephirothe, které mi v minulým článku nechtěl zobrazit =)

19. prosince 2006 v 19:21 | Leia Diablo |  Obrázky
Nebudu to okecávat =)
Killing Aerith... :´(

Obrázky do "klubu pro podporu..."

18. prosince 2006 v 20:05 | Leia Diablo |  Obrázky
Tak, přidávám obrázky Rena, pro Lauritte, která se k nám dneska přidala, a zároveň obrázky Denzela a Sephirothe..

Modlitba k mému bohu, Op Da Hú

13. prosince 2006 v 11:00 | Leia Diablo |  O mně
Ona modlitba je část "Libro de Op Da Hú", naší svaté knihy. Její znění je:
"... Můj smích se rozezní, jakmile tě vidím,
a rázem se mi podlomí kolena,
a v křečích zvráceného smíchu se poskládám k zemi.
Ty mne nevidíš, jen proletíš jak hurikán,
který vysklí všechna zrcadla,
a ani bojová umění nemohou pomoci...
Ó, náš velký Op Da Hú."

Moje Víra

12. prosince 2006 v 20:08 | Leia Diablo |  O mně
Někteří lidi jsou křesťani, někteří třeba satanisti... já osobně věřím v Op Da Hú (občas zkomoleně nazývaného Opice Da hú - jaké rouhání!) boha zrcadel, bojových umění a větru.Výhoda mé víry je, že nejsou žádná přikázání, snad kromě toho snažit se o nepovrchnost. Sám bůh (ó, klaním se) ani neví, že ono nábožentsví existuje. Vy si nejspíš taky říkáte, že jste o něm nikdy neslyšeli - ani jste nemohli, dnes vzniklo. Bohužel, nemůžu nikoho přemlouvat, aby se k mé skvělé víře přidal, protože k tomu nutně potřebujete znalosti, jichž se Vám, nezasvěceným, nedostává. Jediný, kdo může mou víru vyznávat, je má spoluústavkyně, jménem Sophie Ren Shinra Tamashi, jež onu víru, spolu se mnou, objevila. Na konec, už bych snad jen zveřejnila podobu mého boha, Op Da Hú. Sklopte zrak, bůh přichází...

Tančící scéna z FInal Fantasy VIII

12. prosince 2006 v 15:18 | Leia Diablo |  AMV
Moc pěkná scéna, přímo ze hry...

Drabble pro KaTužku

11. prosince 2006 v 18:24 | Leia Diablo
No, tady je drabble pro KaTužku, a zároveň bych se chtěla omluvit Jackie, že si s tím jejím drabble nepohnu, ale mě na toho Vernona vážně nic nenapadá :-/ A asi jsem tu slabost pojala trochu jinak než sis představovala =) Téma od KaTužky bylo:
Percyho největší slabost
"Ahoj lásko," Penelope obejmula zezadu mladíka z rezavými vlasy, a brýlemi s kostěnými obroučkami.
"Ahoj, Ahoj," zabručel Percy. "Kde jen může být?"
"Říkala jsem si…" začala Penelope, ale Percy ji přerušil:
"Neviděla si jej někde?"
"Ne, neviděla!" odsekla dívka. "Staráš se pořád jen o něj, co takhle nechat si čas i pro mě?" vyjela na něj, otočila se a odešla pryč. Na Percyho tváři se objevil ještě ustaranější obličej než před chvílí, nevypadal však, že ho rozhodil onen rozhovor. Vrátil se zpátky do pokoje.
"Á, tady jsi!" ozvalo se po chvíli nadšeně. Vyšel ze dveří, líbaje svůj vyleštěný odznak primuse.Videa pro náš "Klub na podporu fešných anime hrdinů"

11. prosince 2006 v 18:04 | Leia Diablo |  AMV
Takže přidávám za každé nejvíc podporované fešné hrdiny pár videík =) první přichází na řadu upír Vincent Valentine, kterého podporuje Lizz... s písničkou From the Inside od Linkinů... Fakt pěkný video..

jako druhý přichází na řadu Cloud, kterého podporuju já, s písní od mého milovaného Eminema "Like Toy Soldiers" =) Taky moc pěkný..
Ještě video o Denzelovi, kterého opět podporuju já =) píseň od Likninů...
A nakonec pro Temnou Hypnoty trio zlých hochů... Kadaj, Yazoo, a Loz (Sephiroth s nima nikde nebyl =) A aby ti nebylo líto, že jsou jako poslední, tak vkládám dvě =) První přímo scénu z Final...
A druhý je tak trochu parodie ale moc se mi líbí =) "Go Go Emo Rangers !!!"
Jo, a kdyby se k nám do klubu chtěl někdo přidat tak se ozvěte :)))

Obrázky záporáků z Final

7. prosince 2006 v 19:13 | Leia Diablo |  Obrázky
Na menší protest Temne Hypnoty, přidávám nějaké zaporáky z Advent Children tzn. Kadaje, Yazooa (grr...) a Loze...
První přichází na řadu Kadaj...

Smosh Videa

7. prosince 2006 v 14:22 | Leia Diablo |  Videa
Abych to ujasnila, Smosh jsou dva správně jeblí, asi osmnáctiletí kluci z Ameriky nebo Anglie, nebo co to je, a točí úplně drsné videa...A jeden z nich je i dost fešný =) První co tu vložím, je parodie na základní písničku z Pokémonů, a je to úplně krutý =))

Druhý video je taky od Smoshe, a asi vám to moc neřekne pokud neumíte nějak základní poslech anglicky, a pokud to nezhlídnete celý.. já se z toho buvhala ještě hodinu =) Jmenuje se "The California Stereotype Experiment." Akorát to má asi pět minut =) Popis samotných Smosh je "Ian sets off to prove the "everyone in California surfs/lives next to a movie star" stereotype wrong."

Final Fantasy Video

7. prosince 2006 v 14:16 | Leia Diablo |  AMV
Mix z Final Fantasy VII AC, s písničkou od Linkin Parku In The End... písnička je nádherná, a klip taky, takže rozhodně doporučuju zkouknout =)

Linkin Park - Numb

7. prosince 2006 v 14:05 | Leia Diablo |  Videa
Já si nemůžu pomoct, tuhle písničku prostě miluju... ona je taková.. nevim jako to pospat, prostě mi přijde že v tom jsou nějaký city... a klip je taky moc zajímavý...
A když už ji tu vkládám, musím poděkovat Temne Hypnoty, která mi částečně vysvětlila jak ho vložit... sice to nebylo úplně přesné, ale v základě mi to pomohlo, takže děkuju =)


Krásný Obrázek

6. prosince 2006 v 19:52 | Leia Diablo |  InuYasha
Já si prostě nemůžu pomoct, ten obrázek je úplně krásný, a já ho tu musím dát... Je to půldémon InuYasha a Kagome z anime InuYasha... že je to úplně krásný? =-*

Další kapitola Siriuse Blacka, tuším že to je číslo 6...

6. prosince 2006 v 18:55 | Leia Diablo |  Proč se Sirius Black otáčí za každou sukní?
No, tady jsem zamakala. uchopila děj pořádně do rukou, a doufám si tvrdit že se už blíží ke konci, tudíž to bude jediná povídka, kterou opravdu DOKONČÍM! Už slyším potlesk těch šílicích davů.... (haha)! Doufám, že se bude líbit, a prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím o hodně commentů =) Jo, a něakým záhadným způsobem se mi podařilo utvoři uprostřed textu takovou nepěknou čáru, tak si jí prosímvás nevšímejte =)

Drabble pro Nelien

6. prosince 2006 v 18:13 | Leia Diablo
No, nevěděla jsem vůbec co na tohle vykutit, nakonec jsem vytvořila tohla... doufám, že se bude líbit =)
"Dudlyho první jízda na koštěti"

"No, tak! Okamžitě na to vlez!" rozkazoval brýlatý chlapec.
"Já to řeknu mamince!" pofňukával velký, tlustý hoch, vůbec nepodobný svému bratránkovi.
"Jestli jim to řekneš…" usmál se zlomyslně Harry, a namířil na Dudleyho hůlkou.
"Ale já nechci!" protestoval mladý Dursley, urputně se držíce u stěny kůlny.
"Okamžitě na něj vyskoč!" Dudley se rozbrečel, Harry na to však nebral ohled. Mávl hůlkou a vtom okamžiku se jeho bratránek vznášel ve vzduchu, a dopadl na koště visící poblíž nich. Potter koště chytnul, namířil směrem nahoru, a poslal ho i s Dudleym na dlouhou cestu vzduchem.
"To máš za těch 11 let mučení!"

Anime manga