Červenec 2006

Samův příběh

13. července 2006 v 8:11 | Leia Diablo
Toto je začátek příběhu o chlapci, kterému... no, vlastně uvidíte sami :) mám v počítači i pokračování, ovšem vložím ho až pokud bude zájem ;)

Úvod

13. července 2006 v 8:07 | Leia Diablo
Tak jsem se rozhodla, že aby tu nebylo jenom pár obrázků, dám sem i nějaký povídky co píšu... respektive, težko říct, jestli to považovat za povídky nebo ne.. ze začátku tu vložím pouze začátek jedný, kdyžtak mi to okomentujte, protože kdybych to tu měla zbytečně tak to kašlu a mažu :) Thanks.

1. Anketa

13. července 2006 v 8:01 | Leia Diablo
Tak tady máte první anketu k obrázkům... nepočítám s nějak hafo hlasy, ale aspoň pár kdyby se našlo tak by to potěšilo ;)

Activation

12. července 2006 v 22:03 | Leia Diablo
Pro začátek. Rozhodla jsem se založit tenhle blog, abych tu dávala svoje obrázky a fanarty. kreslené jsou ve stylu japonské grafiky. Bývají časté postavy z Final Fantasy a moje vlastní.. Předem se omlouvám, že zatím tu skoro nic nenajdete, protože nemám moc obrázků v compu, ale slibuju že je sem co nejdřv natahám ;) Doufám, že se budou líbit... asponň některé :) Vím, žen nejsem nějak úžasná malířka, ale snažím se ;) Jop a budu ráda za jakýkoliv komentář, co mi tu necháte ;)
Anime manga